jg-foto

CYRRUS MARKETING zajišťuje veškeré marketingové služby pro obchodní společnost CYRRUS. Kromě toho se věnujeme také externím klientům. Spolupracujeme například s hudebními časopisy FullMoonSpark nebo softwarovými společnostmi jako SodatSW. Pro naše klienty realizujeme zakázky různého rozsahu – navrhneme vám celý web nebo jen pomůžeme s internetovou kampaní. Pro Companies & Offices nebo Photo Nejedlí jsme designovali webové stránky, pro e-shop Coffee-Planet.cz naopak spravujeme online kampaně.

Právě díky stabilnímu zázemí velké firmy můžeme nabídnout marketingové služby  za velmi příznivé ceny.

Víme, s jakými problémy se nejspíš potýkáte, protože jsme je sami kdysi řešili. Celým procesem zlepšování jsme si již prošli, takže známe cestu. Ušetříme váš čas. S námi nemusíte aplikovat bolestivou metodu pokus omyl. Nabízíme spoustu cenných rad, nápadů a tipů. Online prostředí je naše doména a pomůžeme vám se v něm zorientovat.

Jiří Grummich
ředitel agentury

Co všechno umíme?

Marketing na internetu

K úspěšné internetové propagaci využíváme PPC systémy Google AdWords, Seznam Sklik, Etarget nebo Facebook. Pokud chcete být na internetu vidět na každém kroku, doporučíme vám RTB nebo videoreklamu na YouTube.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vytváříme moderní firemní profily na hlavních sociálních sítích Facebook, Twitter, Google+ nebo LinkedIn. Zjistíme, zda mají pro vás potenciál a budeme vám s nimi pomáhat formou dozorování jejich správy a doporučení vyplývajících z analytiky. Přivedeme vám relevantní nové fanoušky a dáme vašemu profilu smysl.

EMAIL MARKETING

Navrhneme optimální strategii pro hromadný inteligentní e-mailing včetně možností jeho automatizace. Doporučíme vám vhodný systém na základě vašich potřeb a zajistíme jeho nastavení nebo přímou správu kampaní.

GRAFICKÝ DESIGN

Pozvedneme design vaší značky a propagačních materiálů na novou úroveň. Vytvoříme pro vás grafický návrh bannerů, roll-upů nebo billboardů nebo zanalyzujeme tvář vaší firmy a navrhneme možné oživení. Využijte schopností našeho grafika a dostanete precizní a moderní design, který vás dostane před vaši konkurenci.

KAMPANĚ BEZ STAROSTÍ

Zajistíme celý proces kampaně od konceptu a návrhu, přes samotný nákup médií až po kontrolu a vyhodnocení. Doporučíme chytrá a levná řešení pro CRM, emailing nebo automatizaci procesů. Přenechte starosti s vašimi kampaněmi na nás.

DATA O ZÁKAZNÍCÍCH A KONKURENCI

Poznejte své zákazníky a nejbližší konkurenci. Zajistíme monitoring konkurence, kvantitativní i kvalitativní výzkumy nebo segmentaci. Vytvoříme persony přímo pro váš marketing.

WEBOVÉ STRÁNKY

Ve většině případů není nutné platit za webovou prezentaci miliony korun. Vytvoříme moderní responzivní weby nebo speciální microsites rychle a levně díky open-source řešení.

WEBOVÁ ANALYTIKA

Prověříme výkonnost vašeho webu, najdeme slabá místa a doporučíme jejich zlepšení. Testujeme, měříme a integrujeme nové prvky, které vám přivedou více nových zákazníků.

COPYWRITING

Vytvoříme pro vás texty na váš nový web. Už je máte, ale nové zákazníky vám to nepřináší? Původní texty vám zkontrolujeme a vylepšíme. Navrhneme slogan k nové reklamní kampani, případně vymazlíme popisky k produktům vašeho e-shopu tak, aby se návštěvníci stránky dozvěděli vše podstatné. Sepíšeme e-book nebo newsletter – vše je o vzájemné domluvě.

Vyzkoušejte si nás

Napište nám, s čím byste chtěli poradit, a my se vám ozveme. Vše nezávazně.

Nebojte, nebudeme vám ani posílat nevyžádané zprávy. Věnujeme se práci a na vymýšlení spamu nás moc neužije.

Jméno a příjmení
Telefon nebo e-mail
Co byste chtěli zlepšit? Napište nám své přání

Výrazná propagace

Dáme vaší propagaci jasný směr.
Odlište se nápaditě od konkurence a poznejte lépe své zákazníky.

Boží cena

Kvalitní marketing nemusí být drahý. U nás platíte pouze předem domluvenou fixní částku.

Jsme odborníci

Využíváme ty nejnovější nástroje
a postupy pro online marketing,
analytiku či grafický design.

Bez závazků

K ničemu se neupisujete.
Udržíme si vás našimi jasnými výsledky.

NAŠI KLIENTI

Korporace, středně velká firma nebo soukromník, řešení máme pro každého.

Podívejte se, kdo jsou naši dosavadní partneři.

 • Coffe Planet
 • Photo Nejedlí
 • M3 Steel
 • Euspag
 • Sodat
 • Smile Music
 • Spark Rock Magazine
 • Full Moon
 • FAKKER!
 • Musicserver
 • Filmserver
 • Xplaylist
 • Společnosti a sídla
M3 Steel Photo Nejedlí Coffee Planet companies&offices Smile Music Spark Fullmoon Sodat SW EUSPAG

Za těmito projekty stojí zkušený tým

JIŘÍ GRUMMICH

ŘEDITEL AGENTURY
Jiří je mozkem a zároveň hybnou silou celého týmu. Své znalosti a zkušenosti sbíral mimo jiné při práci v prestižní agentuře Robert Němec. Jeho záběr je skutečně široký: Věnuje se internetové reklamě a navrhne pro vás kreativní kampaň, kterou se odlišíte od šedé masy konkurence. Jiří chrlí originální nápady a pomůže váš byznys posunout dál. Poté změří a vyhodnotí, jak váš web funguje. Můžeme se vás dále snažit oslnit termíny jako optimalizace webu, business inteligence, projektové řízení nebo propagační činnost – tím vším se dále Jiří zabývá. Důležité však je, že každému klientovi nabídne nápadité řešení na míru. Podané lidsky a srozumitelně.

PETR BUREŠ

PPC A SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Petr je expertem na online reklamu ve všech jejích podobách. Navrhuje a optimalizuje kampaně v reklamních systémech AdWords, Sklik nebo eTarget. Jeho ekonomické vzdělání je výborným předpokladem pro každodenní analýzu návratnosti investovaných prostředků. Ví, které věci v online marketingu fungují, navrženou kampaň zhodnotí a případně poupraví, aby přinášela kýžené výsledky. Kromě PPC kampaní vládne také sociálním sítím v čele s Facebookem. Petr bedlivě sleduje nejnovější marketingové trendy a poradí vám proto, co je v konkrétní okamžik „in“ a co byste už měli nechat v minulosti.

IVANA JELÍNKOVÁ

SUPPORT A EXTERNÍ KOMUNIKACE

Ivana zajišťuje veškerou podporu a komunikaci s našimi klienty. Díky ní zvládáme dokončit práci v uvedeném termínu a víme přesně, jaký projekt nás dále čeká. Pokud je Jiří mozkem celého týmu, Ivana představuje pomyslné ruce, které udržují řád firmy. Dále se specializuje na pořádání eventů a akcí pro VIP klienty. Dokáže pro vás například zorganizovat společenský večer, o němž si vaši partneři budou dlouho povídat.

DAVID VALIAŠEK

GRAFICKÝ DESIGN
David se zabývá grafikou, korporátní identitou, fotografií, výrobou tiskovin, řezanou grafikou, návrhy webů, ilustrací a tvorbou statických i animovaných bannerů pro online kampaně. Nabízí kreativní řešení netradičních grafických zakázek: A to jak levné, jednoduché a funkční možnosti propagace, tak i propracovanou, výraznou a originální kampaň. Poradí vám, jaký byste měli zvolit materiál pro dané tiskoviny a navrhne grafické řešení prakticky čehokoliv tak, abyste byli maximálně spokojeni.

LUBOŠ SEGEŤA

WEBDESIGN A EMAIL MARKETING
Luboš se specializuje na tvorbu nových webů. Má zkušenosti s vytvářením microsite s důrazem na konverze i s rozjezdem nového zpravodajského serveru. Zvládá nejvyšší standardy HTML a CSS a je schopným administrátorem CMS WordPress. Luboš pracuje rychle a efektivně a buďte si jisti, že vše obdržíte ve smluveném termínu. Mimo jiné se také soustavně věnuje e-mailovým marketingovým kampaním a pracuje s programy jako Mailchimp nebo Mail Komplet.