Kariéra v CYRRUS MARKETING

CYRRUS MARKETING je mladá brněnská marketingová agentura zaměřující se na online marketing, webdevelopment, grafické práce a marketingové poradenství. Firmu jsme odstartovali před více jak rokem a stále rozšiřujeme náš tým o chytré, kreativní a nadané specialisty. Nejsme světová agentura o 50 lidech a stovkách klientů, ale také nejsme lokální oneman show. Máme dobré reference, protože klientům neprodáváme bezhlavě naše služby, ale dlouhodobě s nimi hledáme nejlepší nástroje a kanály, které budou pro jejich business nejúčinnější.

Aktuálně hledáme nové členy do našeho týmu na tyto pozice:

Junior specialista online marketingu (stáž)

Specialista online marketingu - SEO a linkbuilding (DPP nebo externí spolupráce)

Webdeveloper - programátor PHP

Junior specialista online marketingu (stáž)

Zajímáš se o online marketing, PPC reklamy, optimalizaci pro vyhledávače nebo email marketing? Chceš se stát v tomto oboru odborníkem a naučit se, jak to funguje v praxi? Dokážeš analyticky přemýšlet? Přijď se učit k nám a zároveň si vydělej peníze třeba k tvému studiu. Pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro studenty, kteří chtějí při studiu zlepšit své uplatnění na trhu práce a získat do CV dobrou referenci.

 

Co od tebe očekáváme

  • Zodpovědný přístup k zadaným úkolům a docházce – pokud studuješ, je možné se domluvit na konkrétní časy tak, aby ti to vyhovovalo. Dokonce je možné se domlouvat na každý týden jinak.
  • Nebát se říct, že něčemu nerozumíš nebo si výsledkem nejsi jistý. Vždy budeš mít při ruce svého mentora, který ti bude pomáhat a tvou práci kontrolovat. Výsledek dodaný klientům musí být vždy 100%.
  • Schopnost naslouchat svému mentorovi, sledovat informace z oboru a sám se učit z poskytnutých materiálů.
  • Základní znalosti online marketingu – měl by jsi vědět co lze měřit v Google Analytics a mít alespoň základní zkušenosti ze specializace, které by ses měl věnovat (v případě PPC by jsi měl mít za sebou první kampaň v AdWords, Skliku a FB ads).
  • Znalosti programování javascriptů výhodou.

 

Nabízíme

Zkušenosti a schopnosti, které ve škole nikdy nezískáš. Poznáš praxi. Během školení získáš Google AdWords certifikaci, která ti už do budoucna zůstane.

Dohodu o provedení práce a základní finanční ohodnocení.

Pokud se budeš učit a staneš se přínosným členem našeho týmu, nabídneme ti zaměstnání na plný úvazek.

Máš o pozici zájem? Pošli nám své CV a krátký motivační dopis na marketing@cyrrus.cz a očekávej pozvání na pohovor. Do předmětu uveď „Junior není salám“.

Specialista online marketingu - SEO a linkbuilding (DPP nebo externí spolupráce)

Znáš Filipa Podstavce? Tak hledáme přesně jeho klon :-) Tedy samozřejmě, že nemusíš vypadat jako on, ale potřebujeme náš tým doplnit o experta na SEO (především linkbuilding), který má v této specializaci několikaletou praxi a udržuje své know-how na top úrovni.

Nabízíme práci na poloviční úvazek nebo formou externí spolupráce v určitém předem stanoveném objemu. Vhodné pro freelancery, kterým můžeme nabídnout i plné využití naší kanceláře pro práci na svých vlastních klientech. Tvým největším projektem by bylo SEO pro CYRRUS – jeden z největších obchodníků s cennými papíry v ČR, prestižní společnost v relativně vysoce konkurenčním oboru. Samozřejmě, že ke své práci budeš mít podporu celého zkušeného marketingového týmu (PPC, copy, analytika, webdevelopment tým).

Vyžadujeme osobní přítomnost v naší kanceláři v Brně. Pracovní doba pro tuto pozici je však plně flexibilní.

Máš o pozici zájem? Pošli nám své CV a reference na marketing@cyrrus.cz . Do předmětu uveď „SEO jako Brno“.

Webdeveloper - programátor PHP

Do našeho webdeveloperského týmu velmi akutně hledáme na poloviční úvazek (možnost spolupracovat i externě) programátora nadšence a odborníka se znalostí PHP Frameworku Nette pro backend a SASSu, HTML5, Javascriptu/jQuery pro frontend. Taktéž hledáme člověka se znalostí ReactJS nebo AngularJS na konkrétní zakázky. Nehledíme příliš na vzdělání, zajímá nás, co dokážeš. Úplně nám stačí střední škola technického zaměření, důležitý je zájem o obor. Hledáme člověka, který má technologické dovednosti, dokáže samostatně pracovat, a hlavně se sám aktivně zajímá o novinky v IT. Potřebujeme tvé znalosti na rozvíjení modulů do vlastního CMS a práci na zajímavých zakázkách pro naše klienty. Hned ze začátku by tě čekala zakázka na dodělání mobilní aplikace pro klienta zabývající se pokladními systémy, rozvíjení custom CRM pro technologickou firmu a především úpravy backendu pro několik sofistikovanějších webových prezentací a webových aplikací. Nabízíme práci v příjemném, moderním prostředí pod vedením zkušených lidí a samozřejmě finanční odměnu odpovídající platům v IT sektoru, vyplácenou dle odpracovaných hodin. Všechny podrobnosti včetně ukázky projektů rádi sdělíme osobně na schůzce u nás na pobočce v Brně.

Máš o pozici zájem? Pošli nám své CV a reference na marketing@cyrrus.cz.